Głośnik 5" DBS-G5001 4 Ohm
Garsiakalbis 5 & quot; DBS-G5001 4 Ohm
SKU: LECHPOL551pl
Yra sandėlyje (10 vnt.)
Pristatymas: 5-10 darbo d.
Pristatoma iš Lenkijos
Užsakymai iki 14:00 siunčiami tą pačią dieną
Aprašymas
Impedance: 4 Ohm skersmuo: 12,5 cm Pavarų perdavimo diapazonas: 500 Hz - 10000 Hz Magnetai: 10 Oz efektyvumas: 91 dB / w.m Maksimali galia: 40 W RMS galia: 20W RMS pakaba Popieriaus membranA (laminuota)