SPLITTER POE SPT-POE-BT/12/19/24V-72W DELTA NETWORK
SKU: SPT-POE-BT/12/19/24V-72W
Yra sandėlyje (20 vnt.)
Pristatymas: 2-4 darbo d.
Užsakymai iki 14:00 siunčiami tą pačią dieną
Aprašymas
| Output power: | 72 W |
| Output voltage: | 12 V / 19 V / 24 V DC |
| Number of inputs: | 1 pcs RJ-45 - 100/1000 Mbps |
| Number of outputs: | 1 pcs RJ-45 - 100/1000 Mbps - Data 1 pcs 5.5/2.1 socket - Power supply |
| Input voltage: | 48 ... 56 V DC |
| Main features: | |
| Housing: | Metal |
| Operation temp. / Relative humidity: | -10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Weight: | 0.27 kg |
| Dimensions: | 94 x 74 x 30 mm |